Vítejte na stránkách hotelu

HOTEL U MĚSTA PRAHY

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu, který je nově zrekonstruován a otevřen od 9.srpna 2012

Hotel se nachází centru města . Pro rezervaci pokoje nás neváhejte kontaktovat

Aktuality

22.08.2012 16:03

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Diskusní téma: Úvod

pochvala

Zdeněk Hudec 10.09.2017
Milí pracovníci hotelu, byli jsme u Vás týden a byli jsme spokojení se vším, co jste nachystali, uvařili. Personál milý a ochotný, hotel odpovídající plně ceně a tak jsme odjížděli s lítostí, že už to skončilo. Bude-li to možné, s radostí se vrátíme.

Reakce na recenze

Iva 24.08.2017
Dobrý den.musim reagovat na některé recenze.byli jsme u vás loni a byli jsme velice spokojeni jak s obsluhou tak jídlem.nechapu co by lidi chtěli za takové peníze.jidla byla výborná a hlavně toho bylo za tu cenu hodně.a dezerty byly taky úžasné.nejvice mi chutnal ten váš bramborák s uzeným.porad na vás vzpomínáme.jeste jednou děkujeme

⭐⭐⭐

M. M. Bilkovi 24.08.2017
Ubytování v pohodě, výborná kuchyne, vstřícný a příjemný personál. Krásné okolí, možnosti mnoha výletů. Doporucejeme.

oběd

Hana 18.08.2017
Byli jsme zklamaní jídlem, konkrétně ohřívanými bramborami, polovina jich byla dokonce studená. Celkově to vypadalo, že je to nějaký zbytek z nedojedeného talíře. Mrzí nás to, protože obsluha je milá, vstřícná a prostředí příjemné.

Úžasná dovolená

Hendrychovi z Opavy 09.08.2017
Děkujeme za čtyři dny prožité ve vašem hotelu.Byly naprosto úžasné. Vše perfektní, úžasná a velmi příjemná obsluha, chutně připravené jídlo, nádherné ubytování. Budeme dlouho vzpomínat a pokud to půjde určitě se sem vrátíme. Ještě jednou děkujme všem zaměstnancům hotelu za všechno.

Pochvala

Alena Kolmanová 09.07.2017
V hotelu U města Prahy jsme strávili šest dní a pět nocí. Musím říct, že nás personál nepřestával mile překvapovat, Chovali se k nám slušně, byli pozorní a ochotní. Hotel byl čistý. Můžeme jen doporučit.

Pochvala

Sýkorovi s Matýskem 05.06.2017
Děkujeme za krásný víkend, který jsme dostali jako dárek.Byli jsme moc spokojeni, velice milý,příjemný a stále usměvavý personál, dobrá kuchyně, prostě pohoda.....

PERFEKTNÍ

Markéta a Pavel Praha 05.06.2017
Byli jsme zde celý víkend. Hotel krásný, nic velkého, ale má své kouzlo. Obsluha i hoteliéři příjemní, milí, úžasní, vytváří rodinnou atmosféru a zapojí vás do ní. Úžasné výlety po okolí. Mohli jsme s sebou mít i pejsky a ti se měli možná lépe než my :-).
Nedoporučuji těm, kteří hledají málo muziky za hodně peněz, nenajdete zde žádné nadstandardní služby ve formě obskakujících pindlů bez emocí, wellnesů, a všeho kolem, co si představují snobští lidé.
Doporučuji těm, kteří hledají klidné romantické a rodinné prostředí a není jim zatěžko se jet kochat naší užasnou krajinou v této lokalitě.
DOPORUČUJI na 150 %. My se určitě vrátíme.

Super

Michal 04.05.2017
Prijemna obsluha v restauraci. Moc chutne jidlo. Stravili jsme jen jednu noc na prvniho kvetna, ale maximalni spokojenost. Urcite se vratime!

krásné Velikonoce

V&J Štěpánkovi 17.04.2017
Děkujeme za krásný pobyt o Velikonocích. Strava, ubytování i personál, prostě skvělé. Byli jsme naprosto spokojeni.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

HOTEL U MĚSTA PRAHY s.r.o. Masarykovo náměstí 66
Náchod
54701
608/172091 hotel.praha@seznam.cz